Co oferujemy

Import pojazdów na zamówienie

Kompleksowa pomoc od A do Z w wyszukaniu, zakupie oraz transporcie pojazdów z USA, Kanady oraz Japonii. Przez lata doświadczenia w imporcie pojazdów z niszowych rynków wyszukujemy najlepsze i pewne oferty.

Import pojazdów na zamówienie

Sprzedaż pojazdów lokalnie

Przez konsekwecję w działaniach i potrzeby klientów stworzyliśmy ofertę pojazdów dostępnych od ręki w naszym salonie samochochodowym na Śląsku oraz punkcie sprzedażowym w Warszawie. Najlepsze oferty dostępnę na miejscu bez konieczności czekania na import.

Sprzedaż pojazdów lokalnie

Naprawa i konwersja pojazdów z USA, Japonii i Kanady

Setki naprawionych pojazdów z Usa, Kadany oraz Japonii owocują w bardzo dobrej jakości realizacji, szeroka gama warsztów współpracujących z naszą firmą w całej Polsce pomaga klientom w szybkiej realizacji aby odebrać swoje pojazdy gotowe do rejestracji naprawione i przystosowane do wymogów europejskich przez fachowców. 

Naprawa i konwersja pojazdów z USA, Japonii i Kanady

Leasingi i ubezpieczenia

W naszej ofecie znajdziecie pojazdy, które można zakupić w opcji Leasingu lub kredytu, kompleksowo przygotwoujemy oferty na najlepszych warunkach. Ubezpieczenie pojazdu z Usa lub Kanady to kłopot? Nie u nas, nasi ubezpieczyciele znają się doskonale na rzeczy dlatego tworzą najlepsze oferty w najkorzystniejszych cenach. 

Leasingi i ubezpieczenia

Wynajem krótko- i długoterminowy

Auta USA to zazwyczaj bestie nie do okiełznania, od teraz możesz przekonać się o tym na własnej skórze. Stworzyliśmy ofertę najmu supersamochodów na każdą okazję! Camaro ZL1, BMW M4 to tylko początek naszych proppozycji.

Wynajem krótko- i długoterminowy