Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij

Nasza firma zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług brokersko - spedycyjnych.

 

Od samego początku naszej działaności  zajmujemy się tylko importem i naprawą pojazdów z USA oraz Kanady. Doświadczenie zdobyte przez kilka lat naszej działalności zaoowocowało wieloma transakcjami zakończonymi sukcesem i zadowoleniem naszych klientów. Stale powiększamy naszą ofertę poprzez zdobywanie nowych licencji w innych domach aukcyjnych, a także nabywamy nowe programy i umiejętności w naprawie i adaptacji pojazdów importowanych do rynku europejskiego. 

 

Klientom oferujemy kompleksową obsługę zakupu pojazdów, maszyn oraz części motoryzacyjnych z największych domów aukcyjnych w USAKanadzie oraz Dubaju, dla osób poszukujących perłek oferujemy także zakupy w dużo mniejszych i nie dostępnych dla wszystkich domach aukcyjnych, także z nowymi pojazdami lub nie rozbitymi. 
 

 

Naszą firmę na tle innych wyróżnia, możliwość kompleksowej naprawy uszkodzonych pojazdów wraz z adaptacją na rynek Europejski w profesionalnych warsztatach, gdzie każdy klient otrzymuje fachową usługę, której głównym celem jest jakoś wykonywanych prac. Współpracujemy głównie z autoryzowanym warsztatem Bosch service Autoekspres, który znajduje się w miejscowości Węgierska Górka obok miejscowości takich jak

 Żywiec, Bielsko Biała, Czechowice-Dziedzice, Katowice, gdzie także znajduje się nasza siedziba.  

 

Decydując się na współprace z nami gwarantujemy stały kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszą firmą na każdym etapie importu. Zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie począwszy od momentu wyboru pojazdu, ustalenia atrakcyjnej ceny licytacji, poprzez odbiór z placu domu aukcyjnego, załadunek do kontenera i dostarczenie na statek, dopełnienieniem wszelkiej dokumentacji celnej oraz podatkowej w USA, Europie, Polsce wraz z dostawą w wybrane miejsce przez klienta. Po naprawach pomagamy także w rejestracji pojazdu, przygotowując odpowiednią dokumentację i kontaktując się z klientami służąc pomocnymi radami. 

Od lat współpracujemy z tymi samymi partnerami dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. 

Można nas znaleźć w takich rejonach jak Śląsk - Żywiec, Bielsko Biała, Katowice małopolskie - Kraków.
 
Importujemy pojazdy z USA w każde miejsce w Polsce także z opcją napraw.